“KEMI PËRJETUAR…”/ Mevlani flet për ndarjen nga Ledjana dhe sesi është afruar me Antonelën – AlpeGossip
“KEMI PËRJETUAR…”/ Mevlani flet për ndarjen nga Ledjana dhe sesi është afruar me Antonelën

“KEMI PËRJETUAR…”/ Mevlani flet për ndarjen nga Ledjana dhe sesi është afruar me Antonelën

Mevlani dhe Ledjana nuk janë më bashkë. Këtë e pranoi vetë Mevlani i ftuar sot në “Shqipëria live” ku tregoi se sot me Ledjanën as nuk komunikon.

Mevlani tha se ka patur një pëlqim ndaj Ledjanës, por debatet dhe kokëfortësia bënë që prej disa javësh të mos i flasin më njëri-tjetrit dhe as nuk ndiqen në instagram.

Ish-konkurrenti tha se ruaj miqësinë me Antonelën dhe janë afruar.

“Kemi përjetuar shumë gjëra dhe ka mbetur afrimiteti”, tha Mevlani.