ÇUDIT ME DEKLARATËN/ Olti i Përputhen: Ish-bashkëshortja është e para në zemrën time – AlpeGossip
ÇUDIT ME DEKLARATËN/ Olti i Përputhen: Ish-bashkëshortja është e para në zemrën time

ÇUDIT ME DEKLARATËN/ Olti i Përputhen: Ish-bashkëshortja është e para në zemrën time

Olti i Përputhen +40 ka treguar shpesherë se ka ndjenja për ish bashkëshorten dhe në puntatën e sotme e ka konfirmuar sërish.

Olti tregoi se ka tentuar të ribashkohet, por ajo e ka refuzuar dhe ai është në një situatë të vështirë pasi po përpiqet të krijojë një jetë të re.

“Ish bashkëshortja është e para në zemrën time deri tani”- tha Olti teksa tregoi se ndarja erdhi per motive xhelozie.