E ZHVESHUR NË MES TË DËBORËS/ Këngëtarja shqiptare shfaqet më sensuale se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
E ZHVESHUR NË MES TË DËBORËS/ Këngëtarja shqiptare shfaqet më sensuale se kurrë (FOTO)

E ZHVESHUR NË MES TË DËBORËS/ Këngëtarja shqiptare shfaqet më sensuale se kurrë (FOTO)

Ledina Çelo është një nga këngëtaret më të njohura të skenës shqiptare, e cila prej disa vitesh është shkëputur nga Shqipëria për të jetuar në Gjermani me familjen e saj.

Megjithatë ajo është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ditën e sotme e ka nisur duke postuar disa foto mjaft sensuale llogarinë e saj në Instagram. Ajo ka pozuar në mes të borës me vetëm një robdëshamber teksa duket se po shijon pushimet dimërore në Austri.

Ledina është mama e dy fëmijëve, por vazhdon të mbetet një nga femrat më tërheqëse e të komentuara të showbiz-it shqiptar.