Florian Agalliu pranon: Kur zihem me bashkëshorten rrimë dhe një javë pafolur! – AlpeGossip
Florian Agalliu pranon: Kur zihem me bashkëshorten rrimë dhe një javë pafolur!

Florian Agalliu pranon: Kur zihem me bashkëshorten rrimë dhe një javë pafolur!

Një ndër të ftuarit e kësaj puntate të Thumb në Abc News, ka qenë i ftuar moderator i njohur Florian Agalliu.

Vecc profesionit dhe pasioneve të tij Florin a ka folur paksa edhe për familjen e tij. Vecc lidhjes së ngushtë me vogëlushen e tij Mian, moderator na ka rrëfyer edhe për marrëdhënien me bashkëshorten.

Ai është pyetur nga gazetarja se në raste debatesh a pajtohen me puthjen e natës së mirë apo mbajnë mëri me njëri tjetrin.

“E mbajmë goxha gjatë, aty tregojmë kush ka kokën më të fortë unë apo Renisa, por mbas një jave pajtohemi”.- ka pohuar ai.