DASHURIA NUK NJEH MOSHË/ Vip-et që zgjodhën partnerin më të vogël dhe nuk pyetën për fjalët e botës – AlpeGossip
DASHURIA NUK NJEH MOSHË/ Vip-et që zgjodhën partnerin më të vogël dhe nuk pyetën për fjalët e botës

DASHURIA NUK NJEH MOSHË/ Vip-et që zgjodhën partnerin më të vogël dhe nuk pyetën për fjalët e botës

Një ndër temat  më të përfolur është kur çiftet kanë mes tyre një diferencë të madhe moshe. Sidomos kur është gruaja më e madhe sesa burri e cila disa vite më parë ishte shumë e paragjykuar në Shqipëri.

Ditën e sotme jo vetëm në showbizin e huaj por edhe në atë shqiptar. Shumë prej femrat të ekranit i kanë zgjedhur partnerët më të vegjël dhe e kanë deklaruar publikisht.

Ne iu njohim me disa prej vipe-ve të cilat zgjodhën partnerët më të vegjël dhe “nuk e vran mendjen” për fjalët e botës.

Aurela Gaçe dhe Skerdi

Soni Malaj dhe Klevi

Ermal Mamaqi dhe Ami

Rovena Dilo dhe Eltion

AlpeNews.al