RIKTHEHET FLOR MUMAJESI/ I surprizon të gjithë me postimin e fundit (VIDEO) – AlpeGossip
RIKTHEHET FLOR MUMAJESI/ I surprizon të gjithë me postimin e fundit (VIDEO)

RIKTHEHET FLOR MUMAJESI/ I surprizon të gjithë me postimin e fundit (VIDEO)

Flori Mumajesi duket po i rikthehet dalëngadalë skenës, pas një pauze të gjatë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë producenti, i cili ka postuar në Instagram një video. Bëhet fjalë për këngëtaren me prejardhje greko-qipriote, Ivi Adamaou, e cila ka zgjedhur që këngën e re ta realizojë në studion e Florit.

Kënga pritet të publikohet me datë 17 tetor, ndërsa nga video në profilin e Florit duket se do të jetë tepër ritmike. Ndërkohë, fansat janë bërë tepër kurioz dhe komentet janë të shumta.

VIDEO