NJË DITË PAS FEJESËS/ Orlando i dhuroi Katy Perry-it të njëjtën unazë si të ish bashkëshortes (FOTO) – AlpeGossip
NJË DITË PAS FEJESËS/ Orlando i dhuroi Katy Perry-it të njëjtën unazë si të ish bashkëshortes (FOTO)

NJË DITË PAS FEJESËS/ Orlando i dhuroi Katy Perry-it të njëjtën unazë si të ish bashkëshortes (FOTO)

Orlando Bloom i propozoi Katy Perry-t ditën e djeshme me një unazë që kushtonte pothuajse 5 milionë dollarë. Gjithashtu ai  ka një djalë 8-vjeçar nga martesa e parë me modelen Miranda Kerr. Unaza  e këngëtares  kushtonte pothuajse 5 milionë dollar.

Mirëpo përtej vlerës marramendëse  ky ësht detaj që ka habitur fansat. Unaza ishte nëforëm lule dhe pikërisht të njëjtin model ka zgjedhur edhe për ish bashkëshorten.

Akoma nuke  dim nëse Orlando pëlqen lulet apo e ka harruar këtë detaj që pushtoi sot mediat.

View this post on Instagram

full bloom

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on