MENDOI SE E KISHTE MIKROFONIN FIKUR/ Gazetarja shqiptare shan keq: T’q**sha nanën (VIDEO) – AlpeGossip
MENDOI SE E KISHTE MIKROFONIN FIKUR/ Gazetarja shqiptare shan keq: T’q**sha nanën (VIDEO)

MENDOI SE E KISHTE MIKROFONIN FIKUR/ Gazetarja shqiptare shan keq: T’q**sha nanën (VIDEO)

Prapaskenat në profesionin e gazetarit janë të shumta. Sidomos gjatë momenteve kur je live krijohen kujtime të paharrueshme pasi asnjëherë nuk e di se ç’mund të ndodhë.

Një moment i sikletshëm i paparashikuar i ka ndodhur një gazetareje terreni në një prej televizioneve të Kosovës. Vajza e cila mendon se ka ndërprerë lidhjen live, e nervozuar shan me “libër shtëpie”.

Shikuesit e kanë dëgjuar të gjithë skenën dhe një djalë e ka filmuar.

 

{“videoid”:1554708838919,”type”:1,”ratio”:0.75}