UJË DHE SAPUN/ Ja si duket Kejvina Kthella pa pikë make-up-i (VIDEO) – AlpeGossip
UJË DHE SAPUN/ Ja si duket Kejvina Kthella pa pikë make-up-i (VIDEO)

UJË DHE SAPUN/ Ja si duket Kejvina Kthella pa pikë make-up-i (VIDEO)

Ish-velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella është tepër aktive në llogarinë në Instagram dhe hyn në kategorinë e personazheve publikë që nuk nguron që të publikojë foto apo video ku shfaqet pa pikë make-up-i.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar një video në Insta Story ku shfaqet ujë dhe sapun dhe kemi mbetur pa fjalë!

Fytyra e saj duket perfekte edhe pa makiazh, siç mund ta shikoni edhe ju vetë.

Rikujtojmë se Kejvina u largua nga “TV Klan” për shkak të projekteve të saj në Itali. Siç ka deklaruar edhe ajo publikisht pritet që së shpejti ta shohim në një kanal të fuqishëm italian.