FLET PËR JETËN E SAJ SENTIMENTALE/ Orgesa Zaimi: Seksi më i mirë… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
FLET PËR JETËN E SAJ SENTIMENTALE/ Orgesa Zaimi: Seksi më i mirë… (FOTO+VIDEO)

FLET PËR JETËN E SAJ SENTIMENTALE/ Orgesa Zaimi: Seksi më i mirë… (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Orgesa Zaimi ishte e ftuar në “After Party” nga Luana Vjollca, ku iu përgjigj pyetjeve, disa prej tyre pikante.

Orgesa foli për jetën sentimentale duke pranuar se i pëlqejnë puthjet buzë detit si edhe pranë zjarrit. Ndërsa me seksit të zjarrtë dhe dashurisë me përqafime, ajo zgjodhi të bëjë një kombinim të të dyjave duke u shprehur: Përqafime të zjarrta.

Puthje buzë detit apo pranë zjarrit?

Orgesa Zaimi: Më pëlqejnë të dyja variantet, shumë të mira janë.

Seksi më i mirë para apo pas martese?

Orgesa Zaimi: Pa koment, 13 vite martesë këtu.

Seks i zjarrtë apo dashuri me përqafime?

Orgesa Zaimi: Përqafime të zjarrta, kombinim.