PAS SPEKTAKLIT/ Vajzat e “Love Story” harrojnë që janë para kamerave: Obobo e futi brenda… (VIDEO) – AlpeGossip
PAS SPEKTAKLIT/ Vajzat e “Love Story” harrojnë që janë para kamerave: Obobo e futi brenda… (VIDEO)

PAS SPEKTAKLIT/ Vajzat e “Love Story” harrojnë që janë para kamerave: Obobo e futi brenda… (VIDEO)

Pas spektaklit, Enxhëll, Ariana dhe Suela dhanë një intervistë për “Daily Love Story”, ku komentuan takimin e Enxhit në spa dhe prapaskenat.

“Enxhi di çfarë do, i bën zgjedhjet vet. Mos qesh, nuk është për të qeshur”, tha Enxhëll, teksa Ariana nisi të qeshte. Nga ana tjetër, Ariana u shpreh se edhe ajo di të bëjë masazh shumë mirë. “Unë di të bëj masazh shumë mirë. Saimiri u lodh shumë atë ditë duke notuar, duke lozur me ne”, tha Ariana.

Në një moment Suela vuri re nga larg Saimirin dhe tha “Sa i mirë që është”. “Obobooo e futi brenda Saimirin ajo, hajde moj këtu ti!”, u hodh Ariana ndërkohë që njëra nga vajzat siç duket e mori Saimirin veç.