ASKUJT S’I KISHTE SHKUAR MENDJA/ Ja çfarë kuptimi ka emri i Ronela Hajatit (FOTO) – AlpeGossip
ASKUJT S’I KISHTE SHKUAR MENDJA/ Ja çfarë kuptimi ka emri i Ronela Hajatit (FOTO)

ASKUJT S’I KISHTE SHKUAR MENDJA/ Ja çfarë kuptimi ka emri i Ronela Hajatit (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati, ka qenë shumë aktive në muzikë muajit e fundit dhe ka publikuar një sërë këngësh që janë kthyer në hite. Përveç karrierës së saj të gjatë, Ronela është komentuar shumë edhe për lidhjen me Young Zerkën me të cilin siç thuhet janë ndarë.

 

Së fundmi, këngëtarja i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory dhe njëri prej tyre e ka pyetur se çfarë kuptimi ka emri Ronela.

Ajo nuk ka ngurruar të përgjigjet duke thënë: “Rron (jeton)Ela.”, ka shkruar Ronela duke hequr kuriozitetin të gjithëve.