GJITHMONË SEKSI/ Nuk na kishte vajtur mendja kurrë. Ja çfarë bën Bleona për të qenë në formë (VIDEO) – AlpeGossip
GJITHMONË SEKSI/ Nuk na kishte vajtur mendja kurrë. Ja çfarë bën Bleona për të qenë në formë (VIDEO)

GJITHMONË SEKSI/ Nuk na kishte vajtur mendja kurrë. Ja çfarë bën Bleona për të qenë në formë (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka tërhequr përherë vëmendjen me deklaratat e saj të guximshme që janë komentuar shumë në media. Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Bleona së fundmi ka publikuar një foto në Instagram ku ka habitur fansat teksa ka rrëfyer se për të mbajtur trupin në formë të mirë fizike i është dashur të rri një javë pa ngrënë.

“Nuk kam ngrënë për një javë por jam e fortë la la la”, ka shkruar Bleona pranë videos ku shihet duke u ushtruar.