Me bast që se keni imagjinuar! Ja çfarë e lidh Rihannën me Dafina Zeqirin! (FOTO) – AlpeGossip
Me bast që se keni imagjinuar! Ja çfarë e lidh Rihannën me Dafina Zeqirin! (FOTO)

Me bast që se keni imagjinuar! Ja çfarë e lidh Rihannën me Dafina Zeqirin! (FOTO)

Me siguri nuk ju ka shkuar në mendje!

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e cila numëron shumë hite në repertorin e saj. Ajo është zhvendosur përtej oqeanit, ku po provon të ndërtojë karrierën e saj ndërkombëtare dhe fillimisht ka debutuar në tregun e huaj me këngën “Four Seasons, klip në të cilin mori pjesë edhe reperi i njohur French Montana.

Ky i fundit i ktheu “borxhin” Dafit, sepse edhe ai e bëri pjesë të kipit të tij “FAMOUS”, këngëtaren shqiptare. Mirëpo të jesh në Amerikë, ndodh që të shohësh shumë yje botërorë, por Dafinës i ndodh që të kurojë imazhin e saj në të njëjtin vend ku e kuron edhe Rihanna.

Po po, është shumë e vërtetë që Dafina Zeqiri dhe këngëtarja e famshme Rihanna i rregullojnë thonjtë në të njëjtin vend dhe këtë mund ta shihni fare qartë në këto dy foto.
Të jenë takuar ndonjëherë vallë? Nëse do ndodhte nuk mund të mos e shkrepte një foto Dafina!