Pas daljes në publik me të bijën, Khloe merr këtë vendim - AlpeGossip
Pas daljes në publik me të bijën, Khloe merr këtë vendim

Pas daljes në publik me të bijën, Khloe merr këtë vendim

Tashmë ndodhet në Ohio dhe në bazë të atyre që kemi parë e kemi kuptuar se i është përkushtuar 100% vogëlushes së saj, True.
Së fundmi paparacët publikuan disa foto ku Khloe Kardashian ishte duke shëtitur në park me vajzën e saj të porsalindur dhe këto ishin pozat e para publike, pas stuhisë që shkaktoi bashkëshorti i saj Tristan.

Për shumë fansa Khloe duket në super formë, por ja që për vetë yllin e shoëbizz-it nuk qenka kështu.

Pas fotove të publikuara së fundmi Khloe u shpreh për fansat: “Kur e pashë veten në ato fotot e para të formave të mia pas shtatzënisë, nuk mund të besoja se sa e madhe dukesha nga çdo këndvështrim! Nuk mund të pres momentin që do të rikthehem përsëri dhe të kthej trupin tim aty ku ishte.”