“BABA E BIJË”/ Aulona publikon FOTON e bashkëshortit dhe vajzës dhe duken kaq bukur – AlpeGossip
“BABA E BIJË”/ Aulona publikon FOTON e bashkëshortit dhe vajzës dhe duken kaq bukur

“BABA E BIJË”/ Aulona publikon FOTON e bashkëshortit dhe vajzës dhe duken kaq bukur

Aulona Musta njihet si një nga moderatore më “thumbuse” por megjithatë pëlqehet shumë nga publiku shqiptar.

Mjaft aktive në Instagram, ajo nuk mund të kalojë një ditë pa ndarë një foto apo video me ndjekësit e saj.

Së fundmi Aulona publikoi një foto të bashkëshortit dhe vazjës së tyre teksa qëndronin të dy së bashku e pa mendje.

Baba e bijë, duken kaq bukur!