Kush është “gjysma më e mirë” e Luanës që ka zgjedhur të arratiset larg (VIDEO) – AlpeGossip
Kush është “gjysma më e mirë” e Luanës që ka zgjedhur të arratiset larg (VIDEO)

Kush është “gjysma më e mirë” e Luanës që ka zgjedhur të arratiset larg (VIDEO)

Luana Vjollca është duke kaluar momente speciale krah personit më të dashur.
Dhe bëhet fjalë pikërisht për motrën e saj, Marinën. Me anë të disa postimeve në rrjetet sociale, Marina ka treguar se dy motrat kanë zgjedhur një vend me borë për të kaluar disa ditë pushimi edhe pse është mesi i javës.

Edhe pse tashmë janë pjesë e televizioneve të ndryshme, dy motrat organizohen dhe gjejnë kohë për ‘arratisje’ së bashku.

Nuk dihet nëse këtë udhëtim ato shoqërohen edhe nga partnerët e tyre, apo është një mbledhje vajzash.