“MË NË FUND PAK PUSHIM”/ Luana niset për udhëtim dhe publikon FOTO nga… – AlpeGossip
“MË NË FUND PAK PUSHIM”/ Luana niset për udhëtim dhe publikon FOTO nga…

“MË NË FUND PAK PUSHIM”/ Luana niset për udhëtim dhe publikon FOTO nga…

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të pëlqyera nga publiku dhe këtë e meriton vërtet pas punës së madhe që realizon.

Gjtihnjë e ka treguar sa i përkushtohet asaj që bën dhe nuk nguron aspak që të nxjerri më të mirën nga vetja.

Kështu për ta marrë pak veten me të mira ajo ka vendosur të udhëtojë jashtë Shqipërisë pas shumë kohësh vetëm duke punuar.

Luana ka publikuar foto nga avioni por destinacionin nuk e ka treguar.

Mbetet për tu parë në vijim…