“Anglishtja ujë”/ Linda Rei shpërthen në të shara, por LË nam: Deri dje i lëpinit… (FOTO) – AlpeGossip
“Anglishtja ujë”/ Linda Rei shpërthen në të shara, por LË nam: Deri dje i lëpinit… (FOTO)

“Anglishtja ujë”/ Linda Rei shpërthen në të shara, por LË nam: Deri dje i lëpinit… (FOTO)

Linda Rei prej disa kohësh nuk është bërë aktive në televizon por sërish ajo arrin të tërheqë vëmendjen e fansave me fotot apo videot provokuese që nxjer në Instagram duke u kthyer kështu në një nga personazhet më të komentuar në rrjete sociale.

Në një postim të fundit që ka hedhur në Instagram, Linda ka shpërthyer ndaj të gjithë atyre që e kanë kritikuar Era Istrefin. Mirëpo përveç faktit që Erën e bën djalë, shikohet që anglishtja e saj lë shumë për të dëshiruar.

“Ju jeni të gjithë fallco…por sa fals jeni…deri dje kritikonit Era Istrefin dhe sot i lëpini prapanicën “atij”! Gjithsesi duhet të them se e shijoj shumë të shoh sa pak personalitet tregoni që keni! Por çfarë doni të bëni kjo është bota prandaj unë e q* çfarë thoni ju sot sepse një ditë unë ndoshta nuk do jem gjëkundi por ndoshta ju do e lëpini atë ditë që ju po pështyni sot”, shkruan Linda./AlpeNews.al/