“Mirëmëngjes nga UNË”/ Pas DIVORCIT modelja 41-vjeçare NUDO përsëri (FOTO) – AlpeGossip
“Mirëmëngjes nga UNË”/ Pas DIVORCIT modelja 41-vjeçare NUDO përsëri (FOTO)

“Mirëmëngjes nga UNË”/ Pas DIVORCIT modelja 41-vjeçare NUDO përsëri (FOTO)

Lilly Becker duket se e ka kaluar trishtimin e divorcit nga ish-ylli i tenisit, Boris Becker. Tani, ajo ka nisur të postojë foto “topless” në Instagram.

Holandezja ka shpërndarë me fansat e saj një foto ku shihet gjysmë e zhveshur.

41-vjeçarja tha “Mirëmëngjes” duke mbuluar me duar gjoksin dhe duke treguar se mund t’i rikthehet pa problem modelingut edhe një herë tjetër.