“JA MARRIN KËNGËS SHTRUAR”/ Surprizon Majk, nga repi kalon në muzikën e lehtë popullore (VIDEO) – AlpeGossip
“JA MARRIN KËNGËS SHTRUAR”/ Surprizon Majk, nga repi kalon në muzikën e lehtë popullore (VIDEO)

“JA MARRIN KËNGËS SHTRUAR”/ Surprizon Majk, nga repi kalon në muzikën e lehtë popullore (VIDEO)

Majk është një reper mjaft i dashur për publikun shqiptar. Shumë prej këngëve të tij janë kthyer menjëherë në hite, por edhe pas kësaj ai vazhdon të surprizojë fansat e tij.

Mbrëmjen e djeshme Majk ka qenë në studio me këngëtarin e njohur ylli Limani. Ata kanë publikuar në Insta Story një video teksa këndojnë së bashku këngën “Dy Manushaqe”.

Kjo ishte një surprizë për ne, e kemi parë gjithmonë Majk të repojë por asnjëherë të këndojë një këngë popullore të lehtë. Mund të themi se edhe ky zhaner i shkon shumë.

Ende nuk e dimë se çfarë po kurdisin Ylli dhe Majk bashkë por kjo mbetet për tu parë…