“JETA IME”/ Marina Fara prezanton për herë të parë të dashurin, ja ç’i thotë Eli (FOTO) – AlpeGossip
“JETA IME”/ Marina Fara prezanton për herë të parë të dashurin, ja ç’i thotë Eli (FOTO)

“JETA IME”/ Marina Fara prezanton për herë të parë të dashurin, ja ç’i thotë Eli (FOTO)

Marina Fara prej kohësh e kishte mbajtur shumë diskret jetën e saj private, por së fundmi bukuroshja brune ka vendosur të prezantojë për herë të parë me publikun partnerin e saj.

Marina ka postuar një foto krah tij dhe ka marrë komente të shumta urimi nga miqtë e ndjekësit.

Mes komentuesve dallon edhe e ëma, këngëtarja Eli Fara, e cila duket se e miraton lidhjen e tyre. Ajo komenton emojin e dy fytyrave të buzëqeshura ndërsa Marina i replikon: “Jeta ime”.