“SHOKON” aktori shqiptarë/ Genti i “STOP” zgjohet me një problem: O zot nuk na u nda… (VIDEO) – AlpeGossip
“SHOKON” aktori shqiptarë/ Genti i “STOP” zgjohet me një problem: O zot nuk na u nda… (VIDEO)

“SHOKON” aktori shqiptarë/ Genti i “STOP” zgjohet me një problem: O zot nuk na u nda… (VIDEO)

Aktori dhe prezantuesi i emisionit “Stop” Gentjan Zenelaj ka publikuar në rrjete sociale një video ku ndihet mjaftë i shqetësuar për zhurmat e mëngjesit.

“Një kafe mëngjesi… o zot…sna u nda guri freksibël dhe matrapiku si kënga e Sias … With matrapik from dusk till dawn.

Përgatiti: AlpeNews.al