STRESI DJALË PËR SHTËPI/ Reperi fotografohet duke bërë pazarin – AlpeGossip
STRESI DJALË PËR SHTËPI/ Reperi fotografohet duke bërë pazarin

STRESI DJALË PËR SHTËPI/ Reperi fotografohet duke bërë pazarin

Reperi i njohur Stresi është shumë i lidhur pas rrjeteve sociale. Ai vazhdimisht poston fotografi ose video nga jeta e përditshme ose lajmëron për ndonjë projekt të ri ndërmjet tyre.

Para dy ditësh, përmes një postimi të bërë në Instagram, reperi lajmëroi se është zhvendosur përkohësisht në Prishtinë për të punuar në lidhje me albumin e ri.

Së fundmi, Stresi ka treguar se është tamam djalë për shtëpi. Ai ka shpërndarë një foto në Instastoryn e tij ku shihet duke bërë pazarin dhe ka mbushur një karrocë plot me ushqime dhe gjëra të tjera shtëpiake. ‘Djali shtëpisë unë’, ka shkruar reperi.