E PYESIN SI E BËRI BORA PËR VETE/ Donald Veshaj përgjigjet për herë të parë - AlpeGossip
E PYESIN SI E BËRI BORA PËR VETE/ Donald Veshaj përgjigjet për herë të parë

E PYESIN SI E BËRI BORA PËR VETE/ Donald Veshaj përgjigjet për herë të parë

Bora Zemani dhe Donald Veshaj po jetojnë një histori dashurie prej disa muajsh e gjatë kësaj kohe kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave.

Në një intervistë për revistën “Living”, Donaldi dhe Romeo janë pyetur sesi Bora i ka bërë për vete dhe Donaldi u përgjigj me vetëm një fjalë.

“Komunikimi”, është shprehur aktori duke treguar kështu se me Borën ka një komunikim të shkëlqyer.

Ndërsa Romeo veçoi disa cilësi të moderatores. “Bora është një vajzë e formuar, e realizuar, një moderatore shumë e mirë, që e bën shumë mirë punën e saj, shtoji këtu edhe bukurinë fizike… E po, të gjitha këto e bëjnë një partnere shumë të mirë për ne”, tha Romeo.