Të gjithë VIP-at shqiptarë janë të fiksuar pas këtyre atleteve që me siguri jeni dhe ju – AlpeGossip
Të gjithë VIP-at shqiptarë janë të fiksuar pas këtyre atleteve që me siguri jeni dhe ju

Të gjithë VIP-at shqiptarë janë të fiksuar pas këtyre atleteve që me siguri jeni dhe ju

Për të gjithë ju vajza që pëlqeni modën, me siguri nuk ju kanë shpëtuar atletet që personazhet e njohur botërorë por edhe shqiptarë po i veshin së fundmi.

Janë të kushtueshme, por janë mjaft të rehatshme dhe në modë. Besoj të gjithë e keni kuptuar që po flasim për atletet e markës Balenciaga.

Në ngjyra të ndryshme këto altete në formë çorapesh, janë bërë fiksimi i radhës i vajzave shqiptare që ndjekin modën. Të bardhat dhe të zezat janë më të preferuarat, por nuk mungojnë edhe zgjedhjet në ngjyra të tjera.

Këto atlete kushtojnë në varësi të ngjyrës, por fillojnë nga 550 euro. Të shtrenjta por ia vlejnë apo jo?

(Jonida Maliqi)

(Alketa Vejsiu)

(Lori Hoxha)

(Riselda Sejdia)

(Fiori Dardha)

(Vanesa Gjini)

(Orinda Huta)

Emina