Është xheloz apo jo Lumi B? Bashkëshortja e reperit tregon të fshehtën e çiftit (FOTO) – AlpeGossip
Është xheloz apo jo Lumi B? Bashkëshortja e reperit tregon të fshehtën e çiftit (FOTO)

Është xheloz apo jo Lumi B? Bashkëshortja e reperit tregon të fshehtën e çiftit (FOTO)

Është një nga reperët më të dashur shqiptar, por edhe një person shumë familjar.

Lum Berisha, i njohur me pseudonimin e artit Lumi B, është i martuar që nga vitit 2012-të me partneren e tij prej vitesh, Miranda Mehmetin, ndërsa çifti ka dhe një djalë.

Një prej ndjekësve të bashkëshortes së tij ishte kurioz të dinte nëse reperi ishte xheloz për të. Dhe përgjigja është “Jo”.

Miranda u tregua e sinqertë me ndjekësin që e pyeti, “Sa është xheloz Lumi?”.

“Hiç nuk është vallai, që kur jemi martuar ka vdekur xhelozia te ne”, shkruan bashkëshortja e reperit.