Dëgjo këtu ti p*** motre u kape me 20-vjeçaren”/ “Shpërthejnë” komentuesit tek fotoja e Stresit – AlpeGossip
Dëgjo këtu ti p*** motre u kape me 20-vjeçaren”/ “Shpërthejnë” komentuesit tek fotoja e Stresit

Dëgjo këtu ti p*** motre u kape me 20-vjeçaren”/ “Shpërthejnë” komentuesit tek fotoja e Stresit

Ka ngjallur polemika të shumta tek komentuesit në rrjetet sociale arrestimi i reperit të njohur Stresi.
Ndërkohë që disa i kanë shprehur mbështetje, të tjerë e kanë kritikuar dhe kanë degjeneruar deri në komente ofenduese.

Opinionet e ndara më dysh fansat dhe mbështetësit e tij i kanë ndarë në fotot në profilin në Instagram të reperit.

Një pjesë e tyre mendojnë se arrestimi ka qenë i nxitur politikisht, ndërsa një pjesë tjetër e akuzojnë për tradhti ndaj të fejuarës së tij, me të cilën bëri publike një lidhje disavjeçare.

Një prej komentuesve shkruan:

Degjo ketu Stres. Kam dy fjale per ty. Ti thua e dua shume gruan time be cdo moment qe te jepet rasti. Po cilen grua do ti mor Stresi. Vitin e kaluar e kercenove Keisin se u nda me ty dhe i the do te degjeneroj para te gjitheve do te nxjerr fotot edhe ashtu bere. I nxore me shume se 30 foto neper portale e pastaj thoshe jo po se di kush e ka ber. Nxore fotot e saj kur ishe ne shtrat me te. Tani kapesh mat me nje 20 vjecare ne hotel e s’te vjen fare turp”.