“NJË XHIRO në Instagram”/ Ku e kaluan fundjavën VIP-at shqiptarë, nga Xhemi tek Blendi… (FOTO) – AlpeGossip
“NJË XHIRO në Instagram”/ Ku e kaluan fundjavën VIP-at shqiptarë, nga Xhemi tek Blendi… (FOTO)

“NJË XHIRO në Instagram”/ Ku e kaluan fundjavën VIP-at shqiptarë, nga Xhemi tek Blendi… (FOTO)

E diela është dita e pushimit dhe e familjes dhe të gjithë vipat duket sikur e kanë shfrytëzuar sa më mirë. Me një kërkim në “Instagram” vumë re se disa prej VIP-ave tanë e kishin kaluar të dielën me familjen, disa në plazh por kishte dhe nga ata që e kaluan duke punuar.

Po ju njohim me “bredharakët dhe puntorët”.

Xhemi Shehu duket se ka shkuar në Libohovë. Përpara nisjes së Portokallisë verore Xhemi po shijon bukuritë e Shqipërisë.

Meqë këto ditë nuk ka ndeshje, Viola iku me vrap në plazh dhe mirë bëri.

Stresi gjithashtu po shijon të dielën në plazh

Enca ndodhet në plazh dhe sot ka qenë pak e “acaruar” me fansat e saj pasi e kanë akuzuar për photoshop dhe celulit.

Rudina Dembacaj zgjodhi ta kalonte fundjavën me vajzën e saj.

Jonida Maliqi ka zgjedhur që këtë të dielë të jet në Jalë.

 

Fjoralba Ponari duket se përfitoi nga pushimi i ndeshjeve dhe shkoi me vrap në plazh. Si për të marë rreze e më pas për ti treguar fansave që e akuzuan se rezultatet nga plazhi nuk ishin të mëdha. Pra ajo nuk merr ngjyrë!

Kryeministri Edi Rama sot e kishte ditën e Zahos dhe e ka shijuar pranë detit.

Butrint Imeri ndryshe nga të tjerët të dielën e ka kaluar nëpër koncerte.

Blendi Fevziu është duke vazhduar udhëtimet e tij nëpër botë. Kësaj radhe ishte në Poros, Greqi.

Armina Mevlani e kaloi të dielën në shtëpinë e saj me macet që duket që i do aq shumë.

Anjeza Maja dhe Iva Tiço qenkan duke pushuar bashkë. Tani e morëm vesh se kush ja bën Anjeza Majës fotot me “pamje nga deti”.

Alba Hoxha si shumë nga vipat e tjerë ka zgjedhur ta kalojë të dielën në plazh.

Kjo pra ishte weekend-i i VIP-ave shqiptarë! Po ju si e kaluar?

Përgatiti AlpeNews.