Dashuria mund të bëjë gjithçka për Andrra Destanin… edhe t’i prishë karrierën! – AlpeGossip
Dashuria mund të bëjë gjithçka për Andrra Destanin… edhe t’i prishë karrierën!

Dashuria mund të bëjë gjithçka për Andrra Destanin… edhe t’i prishë karrierën!

Këtë javë në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën ka qenë e ftuar Andrra Destani, ose siç të gjithë e njohim si bashkëshortja e Sinan Hoxhës.

Andrra ka folur për dyqanin e saj me veshje nusërie “Andrra Coutur”, por veç kësaj gazetari i ka kujtuar shkollën e Infermierisë të lënë përgjysëm dhe e ka pyetur nëse ka ndërmend që ti rikthehet sërish.

“Kur u fejova me Sinanin ndërpreva mjekësinë, sepse fillova të vija në Tiranë, dashuria të bën gjithçka, tani kanë kaluar katër vite nuk e di çdo të bëhet më vonë por tani jam e lumtur me këtë”.-ka thënë Andrra.

Pra nëpërmjet kësaj ajo na ka treguar se dashuria I ka prishur karrierën që d të niste, por sërish ajo është e lumtur.