SHFAQET I INATOSUR NË MAKSIMUM/ Gjiko u ofron ndjekësve 50 euro për… (FOTO) – AlpeGossip
SHFAQET I INATOSUR NË MAKSIMUM/ Gjiko u ofron ndjekësve 50 euro për… (FOTO)

SHFAQET I INATOSUR NË MAKSIMUM/ Gjiko u ofron ndjekësve 50 euro për… (FOTO)

Reperi i njohur Gjiko, është një ndër artistët më të pëlqyer nga publiku edhe për natyrën dhe batutat komike që bën.

Të gjithë adhuruesit e tij që e ndjekin reperin në rrjetet sociale, në vazhdimësi qesh me veprimet e tij dhe shakatë që bën, duke fituar kështu zemrat e publikut. Mbrëmjen e djeshme ai ka hedhur batutën e rradhës në profilin e tij instagram, duke publikuar një foto tejet serioze, e ku shprehet se për të ndryshuar gjendjen e tij ai është gati të paguaj një shumë të konsiderueshme.

Në këtë foto serioze ai shprehet: ‘50 euro kush mshtin me kesh me far barcolete tfort

View this post on Instagram

50 euro kush mshtin me kesh me far barcolete tfort🤔

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on