FESTOI DITËLINDJEN NË HOTELIN LUKSOZ/ Dalin pamjet intime mes Dua Lipës dhe të dashurit të saj (FOTO) – AlpeGossip
FESTOI DITËLINDJEN NË HOTELIN LUKSOZ/ Dalin pamjet intime mes Dua Lipës dhe të dashurit të saj (FOTO)

FESTOI DITËLINDJEN NË HOTELIN LUKSOZ/ Dalin pamjet intime mes Dua Lipës dhe të dashurit të saj (FOTO)

Tre ditë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa festoi 24 vjetorin e lindjes. Ajo mori një sërë urimesh nga miqtë familjarët, por edhe motra dhe nëna e të dashurit të saj Anwar Hadid.

Bukuroshja shqiptare së bashku me modelin e famshëm u nisën për në Malibu ku dhe Dua festoi 24 vjetorin e lindjes. Ndonëse ajo vendosi mos të publikonte shumë foto, së fundmi në mediat e huaja janë shpërndarë disa foto private të Duas dhe Anwar nga Malibu.

Dyshja janë fotografuar në momente private në hotelin luksoz ku po qëndronin teksa shihen shumë të dashuruar me njëri-tjetrin duke shkëmbyer puthje dhe përqafime.