Një muaj pas lindjes së vajzës/ Xhensila shfaqet SEKSI me bikini (FOTO) – AlpeGossip
Një muaj pas lindjes së vajzës/  Xhensila shfaqet SEKSI me bikini (FOTO)

Një muaj pas lindjes së vajzës/ Xhensila shfaqet SEKSI me bikini (FOTO)

Xhensila Myrtezaj ka publikuar një foto ku shihet me rroba banjoje. Kujtojmë që këngëtarja vetëm para një muaji solli në jetë një vajzë.
Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dëgjuara shqiptare. Ajo është përfolur edhe për jetën personale gjithashtu, ku bën pjesë gjithmonë partneri i saj aktori i humorit Bes Kallaku. Së fundmi dyshja janë shtuar edhe me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka.

Para pak minutash Xhensila ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një body të zi dhe e shtrirë mbi një shazllon. Zonja Kallaku duket mjaft në formë duke menduar që vetëm para një muaji solli në jetë të voglën Ajka.