“FOTOT FLASIN SHUMË”/ Mund t’iu ketë shpëtuar por ja çfarë ka ndodhur me Kidën – AlpeGossip
“FOTOT FLASIN SHUMË”/ Mund t’iu ketë shpëtuar por ja çfarë ka ndodhur me Kidën

“FOTOT FLASIN SHUMË”/ Mund t’iu ketë shpëtuar por ja çfarë ka ndodhur me Kidën

Kida është një prej këngëtareve më të suksesshme në këtë periudhë në tregun e muzikës shqiptare, pasi këngët e saj kthehen gjithmonë në hite. Veshjet që artistja përzgjedh në daljet e saj publike shërbejnë si frymëzim për shumë vajza që e pëlqejnë stilin e saj.

Së fundmi Kida është shfaqur me disa kilogramë më pak dhe kjo është mëse e dukshme. E ftuar në festën surprizë me rastin e ditëlindjes së këngëtarit Ermal Fejzullahut, Kida ka postuar në rrjetet sociale disa foto ku duket më e hollë sesa mund ta kemi parë muaj më parë.

Ndoshta kjo ka qenë një zgjedhje e këngëtares si rrjedhojë e një diete të caktuar ose lodhja dhe koncertet e verës kanë pasur këtë efekt tek fiziku i Kidës.

Pavarësisht kilogramëve të humbura, në syrin tonë ajo duket sërish shumë stil dhe e veçantë