ME MË PAK KILE DHE…/ Ja si dukej Ronela Hajati para se të bëhej e famshme (FOTO) – AlpeGossip
ME MË PAK KILE DHE…/ Ja si dukej Ronela Hajati para se të bëhej e famshme (FOTO)

ME MË PAK KILE DHE…/ Ja si dukej Ronela Hajati para se të bëhej e famshme (FOTO)

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret  më të komentuara në showbizin shqiptar,ajo dallohet për tipin e çiltër dhe mos kokçarës.

Gjithashtu Ronela është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshem nga e përditshmja e saj. Pra disa minutash ajo ka publkuar dy foto  kur ishe fëmijë.

Ronela shfaqet me më pak kile dhe tepër e ëmbël.

View this post on Instagram

15 & 8 and still rockin’ 😂

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on