Albi Nako jep lajmin e ëmbël “Në Kurthin e Piter Pan”: Unë do të bëj një fëmijë dhe… – AlpeGossip
Albi Nako jep lajmin e ëmbël “Në Kurthin e Piter Pan”: Unë do të bëj një fëmijë dhe…

Albi Nako jep lajmin e ëmbël “Në Kurthin e Piter Pan”: Unë do të bëj një fëmijë dhe…

I ftuar mbrëmjen e sotme “Në kurthin e Piter Pan”, ishte koreografi i njohur dhe i shumë komentuar në media e rrjete sociale Albi Nako i cili ashtu si të ftuarit e tjerë i është përgjigjur pyetjeve të të vegjëlve duke zbuluar edhe të pathëna.

Një prej vajzave të Piter Pan e pyeti Albin se kur në të ardhmen të bëjë fëmijë çfarë e do vajzë apo djalë.

Koreografi u shpreh i bindur duke deklaruar se do e bëjë një fëmijë dhe e do vajzë.

“Unë do e bëj një fëmijë dhe e dua vajzë. Kush ka vajza botën ka. Do i vendos emër shqiptar”, u shpreh Albi.