Kush duhet të shkojë në FINALEN e EUROVIZION 2018? Shqipëria renditet e… (FOTO) – AlpeGossip
Kush duhet të shkojë në FINALEN e EUROVIZION 2018? Shqipëria renditet e… (FOTO)

Kush duhet të shkojë në FINALEN e EUROVIZION 2018? Shqipëria renditet e… (FOTO)

Sot do të mbahet nata e parë e Eurovizionit 2018  ku 19 prej shteteve, gjithashtu dhe Shqipëria do të garojnë për të shkuar në finalen e madhe.

Në një sondazh të bërë në faqen Wikibloggs  kanë votuar se kush nga shtetet do të kalojë në finalen e madhe. Deri tani kënga e Eugent Bushpepës renditet në vendin e 6. Eugent Bushpepa do të këndojë në radhë i treti. I urojmë fat! /AlpeNews.al