“GJETA PARAJSËN”/ Kjo foto e Alketa Vejsiut në vendin ekzotik do t’ju lërë “pa mend” – AlpeGossip
“GJETA PARAJSËN”/ Kjo foto e Alketa Vejsiut në vendin ekzotik do t’ju lërë “pa mend”

“GJETA PARAJSËN”/ Kjo foto e Alketa Vejsiut në vendin ekzotik do t’ju lërë “pa mend”

Prej ditësh moderatorja e njohur Alketa Vejsiu po pushon në një prej vendeve më të bukura ekzotike të botës.

Nga këto pushime të mrekullueshme ajo ka publikuar shpesh foto e video të cilat të lënë pa mend.

Së fundmi në një foto të publikuar ajo është shfaqur me një fustan të kuq pranë detit i cili të mahnit me kaltërsinë e tij dhe pranë saj ka shkruar:

“Gjeta parajsën”.

Për foton nuk kemi fjalë e përshkrimi i përshtatet plotësisht.