PLASI/ Scott Disick publikoi foton e ish-kunatës, Sofia Richie bëhet xheloze – AlpeGossip
PLASI/ Scott Disick publikoi foton e ish-kunatës, Sofia Richie bëhet xheloze

PLASI/ Scott Disick publikoi foton e ish-kunatës, Sofia Richie bëhet xheloze

Sofia Richie dhe ish partneri i Kourtney Kardashian, Scott Disick janë në një lidhje prej disa muajsh. Së fundmi Disick ka publikuar një foto me Khloe Kardashian, për të cilën e dashura e tij është ndjerë jo pak xheloze.

Burime të afërta me modelen kanë treguar për ‘Hollywoodlife’ se ajo do të dëshironte që Scott të publikonte më shumë foto të saj në rrjetet sociale.

Që prej muajit janar të vitit 2019, Disick nuk ka publikuar asnjë foto të partneres së tij aktuale.

Kjo ka bërë që 20-vjeçarja të dëshirojë që Scott ta tregojë publikisht dashurinë për të, pas postimit të fundit me Khloe Kardashian.