Alban Hoxha dhe Çiljeta “braktisin” njëri-tjetrin në rrjetet sociale, shenja ndarje nga çifti? (FOTO) – AlpeGossip
Alban Hoxha dhe Çiljeta “braktisin” njëri-tjetrin në rrjetet sociale, shenja ndarje nga çifti? (FOTO)

Alban Hoxha dhe Çiljeta “braktisin” njëri-tjetrin në rrjetet sociale, shenja ndarje nga çifti? (FOTO)

Alban Hoxha dhe Çiljeta duket se nuk janë më aq afër në lidhjen e tyre. Portieri i Partizanit dhe këngëtarja e famshme, tashmë nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, dhe mes tyre mund të ketë ndonjë krisje në lidhjen e tyre.

Por, ky rast mund të jetë i ngjashëm si ai i pak kohëve më parë, mes Ikardit dhe Vanda Narës, që e kishin “braktisur” edhe ata njëri-tjetrin në rrjetet sociale, por që më pas rezultoi një truk për të rritur numrin e ndjekësve.