Rastësitë që ndodhin/ Selena Gomez dhe Justin Bieber në të njëjtën kishë – AlpeGossip
Rastësitë që ndodhin/  Selena Gomez dhe Justin Bieber në të njëjtën kishë

Rastësitë që ndodhin/ Selena Gomez dhe Justin Bieber në të njëjtën kishë

Selena Gomez dhe Justin Bieber po shkojnë në të njëjtën kishë – por jo së bashku.

Këngëtarja 25-vjeçare e hitit “Hands To Myself” dhe 24-vjeçari, superylli i hitit “What Do You Mean” u panë së bashku duke shkuar në kishë mbrëmjen e së mërkurës në Beverly Hills.

Selena u fotografua e buzëqeshur teksa po dilte nga aty, ndërsa ishte e shoqëruar nga pastori deri në veturë.

Justin po ashtu mbërriti në kishë me një shok, i veshur më një xhup të Jay Z-së.

Çifti i dhanë fund sërish lidhjes së tyre me shumë ndarje dhe bashkime.