KËSAJ I THONË STËRVITJE/ Xhemi Shehu ngre peshë trajnerin dhe duhet ta shihni që ta besoni – AlpeGossip
KËSAJ I THONË STËRVITJE/ Xhemi Shehu ngre peshë trajnerin dhe duhet ta shihni që ta besoni

KËSAJ I THONË STËRVITJE/ Xhemi Shehu ngre peshë trajnerin dhe duhet ta shihni që ta besoni

Moderatorja shumë e dashur për publikun dhe ndër më të komentuarat në media si për anën profesionale, edhe atë private, Xhemi Shehu i ka habitur të gjithë me foton më të fundit.

Gjatë ushtrimeve në palestër, Xhemi e ka mbajtur peshë trajnerin e saj Edmond Stafën dhe këtë moment e ka ndarë me ndjekësit.

Ushtrimi që po praktikon Xhemi quhet Doubleplank dhe ndihmon për të forcuar muskujt e barkut dhe të këmbëve.

Me këtë foto Xhemi sapo vërtetoi se me shumë stërvitje në palestër ja ka arritur të ketë një trup për t’u pasur zili.