DITËLINDJA E DYTË PO AFRON/ Tian i kërkon dhuratën e veçantë Tunës (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJA E DYTË PO AFRON/ Tian i kërkon dhuratën e veçantë Tunës (FOTO)

DITËLINDJA E DYTË PO AFRON/ Tian i kërkon dhuratën e veçantë Tunës (FOTO)

Në maj të vitit 2017, këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar në media, Tuna u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë të cilit ajo dhe Patrisi i vendosën emrin Tian.

Ditëlindja e dytë e Tianit po afron dhe këngëtarja në videon më të fundit të postuar në Instastory, tregon se vogëlushi ka një kërkesë të veçantë.

“Cilën këngë kemi me këndu për ditëlindje?”, pyet Tuna djalin dhe ai ja kthen: “Harrova”, që është bashkëpunimi i Tunës me Armend Rexhepagiqin.