MË NË FUND E KUPTUAM/ Ja përse Oriola Marashi NUK qesh kurrë në foto – AlpeGossip
MË NË FUND E KUPTUAM/ Ja përse Oriola Marashi NUK qesh kurrë në foto

MË NË FUND E KUPTUAM/ Ja përse Oriola Marashi NUK qesh kurrë në foto

Oriola Marashi mund ta ketë bombarduar këtë verë Instagramin me foto seksi nga plazhi, por për një gjë biem dakord të gjithë:

“Pse asnjë foto duke qeshur?”

Kjo gjë i ka bërë përshtypje edhe një ndjekësi të modeles, i cili i ka shkruar në një foto të fundit të publikuar nga Oriola, gjatë pushimeve të saj në Ibiza:

“Buzëqesh njëherë pra ..se je gjithë kjo bishë ..të dukesh më bukur akoma, i shkruan dikush, i cili e ka marrë përgjigjen menjëherë:

“Sa të heq telat dhe vetëm me dhëmbë jashtë ke për të më parë”!