1 MILIONË KLIKIME!/ “Bonnie dhe Clyde” shqiptarë thyejnë rekord me këngën e re – AlpeGossip
1 MILIONË KLIKIME!/ “Bonnie dhe Clyde” shqiptarë thyejnë rekord me këngën e re

1 MILIONË KLIKIME!/ “Bonnie dhe Clyde” shqiptarë thyejnë rekord me këngën e re

“Bonnie & Clyde” quhet kënga e fundit e Loredanës dhe Mozzik.

Artistët kishin kohë që e paralajmëronin këtë projekt e dje ishte dita e lansimit të tij.

“Bonnie dhe Clyde” shqiptarë kanë arritur një sukses të madh me këtë këngë duke qenë se brenda natës ato kanë arritur të mbledhin 1 milionë klikime.

Fansat shprehen mjaft të kënaqur nga kjo “dhuratë” e çiftit e kjo gjë reflektohet më së miri në komentet e tyre.