MË NË FUND/ Ajsi Xhaxhaj publikon foton me të dashurin misterioz – AlpeGossip
MË NË FUND/ Ajsi Xhaxhaj publikon foton me të dashurin misterioz

MË NË FUND/ Ajsi Xhaxhaj publikon foton me të dashurin misterioz

Aktorja sexy Ajsi Xhaxhaj ka lënë të kuptohet se është në një lidhje dashurie, por personin e ka mbajtur larg kamerave dhe rrjeteve sociale.
Tashmë a jo ka mundur të publikojë një pjesë së pamjes së tij, por duke u kujdesur të mos jetë i plotë.

Krah fotos ajo ka bërë dhe një dedikim dashurie për të dashurin e saj. Mbetet mister pse Ajsi nuk do të zbulojë më tepër për partnerin e saj.