“P***I IM PRIVAT,I JOTI JO”/ Oriola Marashi bën deklaratën befasuese në foton me këmbët e hapura – AlpeGossip
“P***I IM PRIVAT,I JOTI JO”/ Oriola Marashi bën deklaratën befasuese në foton me këmbët e hapura

“P***I IM PRIVAT,I JOTI JO”/ Oriola Marashi bën deklaratën befasuese në foton me këmbët e hapura

Modelja Oriola Marashi ka befasuar me shprehjen e saj më të fundit krah fotos së saj të nxehtë.
Ajo ka pozuar sensuale dhe njëkohësisht vihet re teksa mban me dorë pjesët intime. Si fotoja po ashtu dhe thënia e saj kanë befasuar.

“Instagrami im publik, i joti jo, p***i im privat, i joti jo”, nuk dimë të themi se me kë e ka ekzaktësisht këtë diss Oriola, por si gjithmonë modelja arrin të na surprizojë dhe ka zgjuar mjaft reagime krah postimit të saj.