FERO DHE E DASHURA KALOJNË DISA DITË PUSHIMI SË BASHKU/ Modelja publikon fotot e para me të – AlpeGossip
FERO DHE E DASHURA KALOJNË DISA DITË PUSHIMI SË BASHKU/ Modelja publikon fotot e para me të

FERO DHE E DASHURA KALOJNË DISA DITË PUSHIMI SË BASHKU/ Modelja publikon fotot e para me të

Reperi i njohur Fero ka zbuluar prej pak kohësh që është në një lidhje me modelen me origjinë shqiptare Arbenita Ismajli. Megjithëse reperi e ka pranuar lidhjen, vetë modelja  e njohur nuk kishte reaguar për këtë çështje deri sot. Disa orë më parë, Arbenita ka publikuar fotot e para me të nga pushimet e fundit të përbashkëta.

Siç u kuptua çifti i njohur ka shpenzuar disa ditë në shoqërinë e njëri-tjetrit në Maqedoni. Fotot nga këto pushime i kanë publikuar të dy. Lidhja e Arbenitës dhe Feros është një ndër më të diskutuarat në showbiz-in shqiptar.