“NUK FLAS ME AKTORËT E AL PAZAR SE MARRIN GJOBË”/ Rudina Dembacaj i habiti të gjithë me deklaratën e saj (VIDEO) – AlpeGossip
“NUK FLAS ME AKTORËT E AL PAZAR SE MARRIN GJOBË”/ Rudina Dembacaj i habiti të gjithë me deklaratën e saj (VIDEO)

“NUK FLAS ME AKTORËT E AL PAZAR SE MARRIN GJOBË”/ Rudina Dembacaj i habiti të gjithë me deklaratën e saj (VIDEO)

Aktorja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj e ftuar në “Thumb” ka dhënë një deklaratë të papritur për aktorët e “Al Pazar”, Romeo dhe Donald Veshaj.

Rudina është shprehur se nuk mund të flasë dhe të takojë binjakët sepse ata marrin gjobë nëse e takojnë atë.

“Al Pazari nuk më bënte më për të qeshur, përveç binjakëve se binjakët i dua shumë. Sa gjynah se do marrin gjobë ata, nuk flas me binjakët”- është shprehur Rudina.

Kete jave ne Thumb Rudina Dembacaj ka vendosur te heqe dore nga “pjeshklliku” dhe ka treguar disa gjera qe nuk i dinim: Nami! Binjaket e Al Pazar marrin gjobe nese takohen me te…Fjolla Morina ka folur per projektet dhe jeten personale. Madje madje i shpreh pelqimin Aulona Mustes!Superkunji ka bere nje xhiro ne dyqanin e ri te Armina Mevlanit dhe Jonida Maliqit!Prisni s’keni pare gje akoma… te shtunen, ora 17:00 ne Abc news

Gepostet von Blitz.al am Mittwoch, 9. Januar 2019