E PADEPILUAR NË SFILATË/ Vajza e Madonnës zbulon përse e bëri – AlpeGossip
E PADEPILUAR NË SFILATË/ Vajza e Madonnës zbulon përse e bëri

E PADEPILUAR NË SFILATË/ Vajza e Madonnës zbulon përse e bëri

E veshur me xhinse të grisura, të gjëra të kombinuar me pupla jeshile Lourdes Maria Cicone Leon ka bërë parakalimin më të çuditshëm në javën e modës në New York.Ajo çfarë bëri më tepër zhurmë ishin këmbët e saj të padepiluara. Fotot e saj qarkulluan shumë shpejt në internet dhe pas kësaj vajza e Madonna-s ka zgjedhur të bëjë një reagim.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka rrëfyer se i ngjan mamasë së saj dhe se ashtu si ëma edhe
Lourdes është pjesë e lëvizjes së grave për lirinë dhe shprehinë e bukurisë natyrale.